ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପ୍ରକଳ୍ପ

ଯାହା ପାଇଁ ୟେ ଚିନ୍ତାର ବିସୟ।

 

ବିଷୟ : ପ୍ରଭାବଶାଳୀମାନଙ୍କ ସହାୟତା |

 

ପ୍ରିୟ ମ୍ୟାଡାମସ୍ / ସାର୍ |

 

2007 ରେ ମୁଁ ଇସ୍ରାଏଲରେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ସଂଗ୍ରାମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲି | ଜୁଲାଇ 10, 2018 ସୁଦ୍ଧା, ମୁଁ "ନିତଗାବର୍" ଆନ୍ଦୋଳନର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ଏହା କରୁଛି - ମୁଁ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ |

 

ଯେପରି ଆମେ ଜାଣୁ, ଲୋକମାନେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଯେପରିକି ଉତ୍ପାଦ, ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସାମାଜିକ ସଂଘର୍ଷ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ - ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି (ତଥାକଥିତ “ସେଲିବ୍ରିଟି”) ଦ୍ୱାରା ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ଅତ୍ୟଧିକ ଉଚ୍ଚ ଦେୟ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଧାରଣା |

 

ତୁମକୁ ମୋର ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି: ତୁମେ ଏକ ଅର୍ଥନ model ତିକ ମଡେଲ ଜାଣିଛ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ମୋ ପରି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟରେ ବଞ୍ଚନ୍ତି, ସେମାନେ ଏପରି ଫର୍ମାଟରେ ଏକୀଭୂତ ହୋଇପାରିବେ କି?

 

ଶୁଭେଚ୍ଛା,

 

ଆକ୍ରମଣ ବେନାମିନି |

ବିଷୟ :: ବ techn ଷୟିକ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ |

ପ୍ରିୟ ମ୍ୟାଡାମସ୍ / ସାର୍ |

2007 ପରଠାରୁ, ମୁଁ ଇସ୍ରାଏଲରେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ସଂଗ୍ରାମରେ ଭାଗ ନେଉଛି - ଏକ ସଂଗ୍ରାମ ଯାହା ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି, ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପକ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି |

ସଂଗ୍ରାମକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଗୋଟିଏ ମାଧ୍ୟମ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ବ techn ଷୟିକ ଉପକରଣ ମାଧ୍ୟମରେ: ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କରେ ଲେଖିବା, ୱେବସାଇଟ୍ ଖୋଲିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ତଥା ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା, ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ପରିଚାଳନା ଇତ୍ୟାଦି |

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ମୋର ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି: ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପାନୀ କିମ୍ବା ସଂସ୍ଥା ଟେକ୍ନୋଲୋଜିକାଲ ଉପକରଣ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ ଯାହା ଆମ ସଂଗ୍ରାମରେ ଆମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ? ଏବଂ ଯଦି ଅଛି - କେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଏବଂ କିପରି?

ଶୁଭେଚ୍ଛା,

ଆକ୍ରମଣ ବେନାମିନି,

115 କୋଷ୍ଟାରିକା ଗଳି,

ପ୍ରବେଶ ଏ-ଫ୍ଲାଟ 4,

କିରିୟତ ମେନାଚେମ୍,

ଯିରୁଶାଲମ,

ISRAEL, ଜିପ୍ କୋଡ୍: 9662592

ଫୋନ୍ ନମ୍ବର: ନିର୍ଯ୍ୟାତନା କାରଣରୁ ଏକ ଗୁପ୍ତ ଘରେ ଏବଂ ଇସ୍ରାଏଲ୍ ପୋଲିସ୍ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ଯାହା ପରିଚାଳନା କରାଯାଇ ନଥିଲା |

ମୋବାଇଲ୍-058-6784040 ଫ୍ୟାକ୍ସ -077-2700076

ଉ: ମୋର ID ସଂଖ୍ୟା: 029547403

ବି ତଳେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଅଛି, ଯାହା ମୁଁ ଫେସବୁକ୍ ଗ୍ରୁପରେ ସେୟାର କରିଛି |

" କାଲିଫର୍ନିଆ ଚା ପାର୍ଟି (କ୍ଲିପ୍ ଇଂରାଜୀରେ ଅଛି):

 

 

ହାମାସ୍ ଏବଂ ପାଲେଷ୍ଟାଇନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବିଷୟରେ ମେଲାନି ଫିଲିପ୍ସଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ | # ଇସ୍ରାଏଲ # ଗାଜା # ହାମାସ୍ ଆଇସିସ୍ | #FreeGazaFromHamas # ସ୍ପ୍ରେଡ୍ ଟ୍ରୁଥ୍ |

# ଇସ୍ରାଏଲ୍ ୱିଲ୍ ୱିଣ୍ଟେର୍

https://www.facebook.com/reel/1031990844829370

 

C. ନିମ୍ନରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଅଛି, ଯାହା ମୁଁ ଫେସବୁକ୍ ଗ୍ରୁପ୍ କୁ ପଠାଇଥିଲି |

" ପିପୁଲ୍ସ ବ୍ରିଟେନ, ଆଗରେ କଣ ମିଛ? (କ୍ଲିପ୍ ଇଂରାଜୀରେ):

 

 

ଏହି ଲୋକଟି ଇସ୍ରାଏଲ୍-ଗାଜା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ କ conf ଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦୂର କରିବାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ | # ହାମାସ୍ ଆଇସିସ୍ | #FreeGazaFromHamas

# ଇସ୍ରାଏଲ୍ ୱିଲ୍ ୱିଣ୍ଟେର୍

https://www.facebook.com/reel/173721769063753

 

 

ଡି. ନିମ୍ନରେ ପୋଷ୍ଟ ଅଛି, ଯାହା ମୁଁ ଫେସବୁକ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ରେ ସେୟାର କରିଛି |

" ଇସ୍ରାଏଲ୍ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ପୃଷ୍ଠା - ଆରି ଫୁଲ୍ଡଙ୍କ ଦ୍ founded ାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ (କ୍ଲିପ୍ ଇଂରାଜୀରେ):

 

ଦୃ iction ଼ତାର ସହିତ, ଡଗଲାସ୍ ମୁରେ ଇସ୍ରାଏଲକୁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହାର ସଭ୍ୟ ଜଗତର ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କର ସମର୍ଥନ ରହିଛି ଏବଂ ଏହା ଏକାକୀ ରହିବା ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। # ହାମାସ୍ ଆଇସିସ୍ | # ସ୍ପ୍ରେଡ୍ ଟ୍ରୁଥ୍ |

# ଇସ୍ରାଏଲ୍ ୱିଲ୍ ୱିଣ୍ଟେର୍

https://www.facebook.com/reel/1470904156825236

 

ଇ ନିମ୍ନରେ ପୋଷ୍ଟ ଅଛି, ଯାହା ମୁଁ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କ " freetalk.app " ରେ ସେୟାର କରିଛି:

 

ଆମେରିକାରେ ହାମାସ ପ୍ରୋ-ରାଲି, ଆଣ୍ଟିସେମିଟିଜିମ୍ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ସେଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟିକୁ ରୋକିବାରେ ବିଫଳତା ବିଷୟରେ ଟୋମି ଲାହରେନ୍ଙ୍କ ଆଲୋଚନା ଦେଖନ୍ତୁ | # ହାମାସ୍ ଆଇସିସ୍ | # ୱେଷ୍ଟଇସ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ # ଇସ୍ରାଏଲ୍ ୱିଲ୍ ୱିଣ୍ଟେର୍

 

https://www.facebook.com/reel/7585956931421606

 

ଏଫ୍. ମୋର ଇ-ମେଲ୍ ଠିକଣା: 029547403@walla.co.il ଏବଂ: asb783a@gmail.com ଏବଂ: assaf197254@yahoo.co.il ଏବଂ: ass.benyamini@yandex.com ଏବଂ: 1972assaf@mailfence.com ଏବଂ : benyamini @ vk.com ଏବଂ: assaffff@protonmail.com | 

 

ଜି ନିମ୍ନରେ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କ ଫେସବୁକରେ ଇସ୍ରାଏଲ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଲି ଓହିଓନ୍ ଲେଖିଥିବା ବାର୍ତ୍ତା:

18 ମି

 

ତାଲି ଓହୋନ୍ |

 

6 ଦିନ |

ଏକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ପାଇଁ ସେ ନିକଟ ଅତୀତରେ "ଏଷ୍ଟର ସିନେମା - ହ୍ White ାଇଟ ସିଟି ଠାରୁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ପି generation ଼ି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ" କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି,

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଭିଲେଖାଗାର, 1990 ଦଶକରେ ହାମକିନ୍ରେ ବାୟୁମଣ୍ଡଳର ଫଟୋ ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଏବଂ ସାଧାରଣତ 1980 ତଥା 1980 ଦଶକ ପୂର୍ବରୁ ଡିଜେଙ୍ଗଫ୍ ସ୍କୋୟାର, ବର୍ଗର ପିଲାମାନେ, “ଫ୍ରିକ୍ସ” ଯେଉଁମାନେ ସ୍କୋୟାରରେ ଏକାଠି ହେଉଥିଲେ | ।

ଦୟାକରି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ କିମ୍ବା 972-52-2846954 ରେ ଫୋନ୍ ଯୋଗେ ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

 

ଜ. ନିମ୍ନରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଅଛି, ଯାହା ମୁଁ ଫେସବୁକ୍ ଗ୍ରୁପରେ ସେୟାର କରିଛି |

" ପୁନର୍ବାର: ଜେରୁଜେଲମ୍ ହେଉଛି ଚାବି (କ୍ଲିପ୍ ଇଂରାଜୀରେ ଅଛି):

 

ସ୍କେଚ୍ ହୁଏତ ଏକ ହସ ଆଙ୍କିପାରେ, ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଘୋର ସତ୍ୟ ମଜାଳିଆ ନୁହେଁ | # ହାମାସ୍ ଆଇସିସ୍ | # ୱେଷ୍ଟଇସ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ

# ଇସ୍ରାଏଲ୍ ୱିଲ୍ ୱିଣ୍ଟେର୍

https://www.facebook.com/reel/2667883266695110

ନବମ ନିମ୍ନରେ ମୁଁ ଯିରୁଶାଲମର ହିବ୍ରୁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର “ପେରିଫେରାଲ୍ ପପୁଲେସନ୍ସ ଅଫ୍ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ ପାଇଁ କ୍ଲିନିକ୍” କୁ ପଠାଇଥିବା ଇ-ମେଲ୍:

ଝ. ଇସ୍ରାଏଲର ଜେରୁଜେଲମ୍ରେ ଥିବା ହିବ୍ରୁ ୟୁନିଭରସିଟିର “ସେଣ୍ଟର୍ ଫର୍ କ୍ଲିନିକାଲ୍ ଲିଗାଲ୍ ଏଜୁକେସନ୍” ର “ପେରିଫେରୀରେ ଜନସଂଖ୍ୟାର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ ପାଇଁ କ୍ଲିନିକ୍” କୁ ମୋର ଚିଠି:

Yahoo / ପଠାଯାଇଛି |

 ଆକ୍ରମଣ ବେନାମିନି |

         

        ଦ୍: ାରା:

        assaf197254@yahoo.co.il

        କୁ:

        law_clinics@savion.huji.ac.il

        ସୋମବାର, ଡିସେମ୍ବର 25 ଟା 14:29 |

        "ପେରିଫେରୀରେ ଜନସଂଖ୍ୟାକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିନିକ୍" କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା:

        କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ, ତୁମେ ମୋ ଠାରୁ ଏକ ଅନୁରୋଧ ପାଇଥିଲ ଯେଉଁଥିରେ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ଆଇନ ସହାୟତା ବ୍ୟୁରୋ ଏହାକୁ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲା, ଏବଂ ମୁଁ ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଏବଂ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତି ସତ୍ତ୍ .େ |

        ଓକିଲ ମିଚାଲ ଗୋରେନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୋତେ ପଠାଯାଇଥିବା ଇ-ମେଲ ମେସେଜରୁ ମୁଁ ବୁ understood ିଲି ଯେ ଏହି ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରୀକ୍ଷା ହେବ |

        ଯଦି ତୁମେ ମୋତେ ଏହି ପରୀକ୍ଷଣର ଫଳାଫଳ ଉପରେ ଅପଡେଟ୍ କରିପାରିବ, ଏବଂ ମୁଁ ଆଣିଥିବା ସମସ୍ୟା ଯଦି କ୍ଲିନିକ୍ ଦ୍ୱାରା ନୀତିଗତ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ ତେବେ ମୁଁ କୃତଜ୍ଞ ହେବି |

        ଶୁଭେଚ୍ଛା, ଆକ୍ରମଣ ବେନାମିନି | ଫାଇଲ୍ ନମ୍ବର 64226/23 - ବେନାମିନି ଆସଫ୍ [ସନ୍ଦର୍ଭ 66540639] ୟାହୁ / ଇନବକ୍ସ |  Siyua Mishpati < siyuasecrej@justice.gov.il > କୁ: michal.goren@mail.huji.ac.il କପି: assaf197254@yahoo.co.il ରବିବାର, ଅଗଷ୍ଟ 20 ଟା 13:02

ନମସ୍କାର ମିଚାଲ,

ଏହି ଇମେଲର ଠିକଣା ଶ୍ରୀ ଆସାଫ୍ ବେନାମିନିଙ୍କଠାରୁ ଆମେ ପାଇଥିବା ଏକ ଅନୁରୋଧ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପଠାଉଛି | ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଥିବା ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ଅନୁମତି ସହିତ ପଠାଯାଏ | ସର୍ବସାଧାରଣ ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ଆବେଦନ / ଆବେଦନ ମାଧ୍ୟମରେ ମ basic ଳିକ ସହାୟତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆସଫ୍ ଆଇନଗତ ସହାୟତା ପାଇଁ ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଆସଫ ମୋତେ ଯାହା କହିଛନ୍ତି, ଏଥିରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ଭଡା ସହାୟତା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟତା ବ and ାଇବା ତଥା ସାଧାରଣ ଗୃହ ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହେବା ପାଇଁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ ଅନେକ ଥର ଆବେଦନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ତାଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଉତ୍ତର ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଏହାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ସେ କ children ଣସି ସନ୍ତାନ ନଥିବା ଅବିବାହିତ, ଏକ ସତ୍ୟ ଯାହା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ଅନ୍ୟ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ ତୁଳନାରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଦଭାବ କରେ, ଯଦିଓ ସେ ଚିକିତ୍ସା ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି, ଯାହା ସହାୟତା ପାଇବାକୁ ଯଥାର୍ଥ ଅଟେ। ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ କ୍ରେଡିଟରେ ଆର୍ଥିକ ଜମା ହେତୁ ସେ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ ଆଇନ ସହାୟତା ତରଫରୁ ଆଇନଗତ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଆଇନ ଦ୍ established ାରା ସ୍ଥାପିତ ଅର୍ଥନ thr ତିକ ସୀମା ସର୍ତ୍ତ ପୂରଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆମେ ଆସଫଙ୍କ ଆବେଦନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ ଗଭୀରତା ତଥାପି, ମୁଁ ତୁମର ଯାଞ୍ଚକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବି ଯେ ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ହିବ୍ରୁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ କ୍ଲିନିକାଲ୍ ଲିଗାଲ୍ ଏଜୁକେସନ୍ ସେଣ୍ଟର ଢାଞ୍ଚା ାଞ୍ଚାରେ ସହାୟତା ଦେଇ ପାରିବ କି ନାହିଁ | କୃତଜ୍ଞତା ସହିତ, ଆଇନଜୀବୀ ଲିରନ୍ କେଶେଟ୍ ଆଇନ ସହାୟତା ଜେରୁଜେଲମ୍ ଜିଲ୍ଲା ଧ୍ୟାନ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ! ଦୟାକରି ଏହି ଇମେଲକୁ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ;; ଆପଣ Jer-Siyua@justice.gov.il କୁ ଏକ ଇମେଲ୍ ପଠାଇ ପାରିବେ ନ୍ୟାୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସେବାର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଡାହାଣ ୱେବସାଇଟ୍: https://go.kolz.org ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛୁ | il / g

 ଅଗଷ୍ଟ 20 ରବିବାର ଦିନ 4:40 ରେ ହେଲୋ ଲିରନ୍ ଏବଂ ହେଲୋ ଆସଫ୍,

କ୍ଲିନିକ୍ ପାଇଁ ଏହି ମାମଲା ଉପଯୁକ୍ତ କି ନୁହେଁ ମୁଁ ଯାଞ୍ଚ କରିବି, ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ସମସ୍ୟା ଯାହା ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହଜ ନୁହେଁ। ଏହି ମାମଲା ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ଏବଂ ଉତ୍ତର ଫେରାଇବା ପାଇଁ ମୋତେ ଟିକିଏ ସମୟ ଦରକାର, ଏବଂ ଯେକ case ଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଯଦି ଆମର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ, କ୍ଲିନିକ୍ ସେମିଷ୍ଟାର ଆରମ୍ଭ (ଅକ୍ଟୋବର ଶେଷ) ପୂର୍ବରୁ ମାମଲା ପରିଚାଳନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ ନାହିଁ | । ଶୁଭେଚ୍ଛା , ଆଡଭୋକେଟ୍ ମିଚାଲ୍ ଗୋରେନ୍ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମାନବିକ ଅଧିକାର ପାଇଁ କ୍ଲିନିକ୍ savion.huji.ac.il www.cle.huji.ac.il ମୂଳ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଖନ୍ତୁ |

 

 

ଜେ ମୋର ଲିଙ୍କ୍:

 

1)    ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀ।

 

 

2)    ଅର୍ଥର ଚ୍ୟାନେଲ୍ |

 

3) ସିଂହୀ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ - ହାମାସ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବଳାତ୍କାର ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ପାରସ୍ପରିକ ସହାୟତା ଏବଂ ସମର୍ଥନ | ଇସ୍ରାଏଲ୍ ଏବଂ ବିଶ୍ world ର ମହିଳାମାନେ ଯୋଗଦାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି |

 

4) ସୁରକ୍ଷା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡିକର ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ "ଆଲମା" କେନ୍ଦ୍ର |

 

5) ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୋଧରେ ଅର୍ଥନ War ତିକ ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ଇସ୍ରାଏଲ୍ ଜାତୀୟ ମୁଖ୍ୟାଳୟ |

 

6) outsormilitary.com - ବାହ୍ୟ ଏବଂ ସାମରିକ ପୋଷାକ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ପାଇଁ ଆଉଟଡୋର ଏବଂ ମିଲିଟାରୀ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଅନଲାଇନ୍ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳ | ଚାପ ଏବଂ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ, ପୂର୍ବ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ପୋଷାକ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ସହିତ ସେନା ଡମ୍ପ ସହିତ |

 

7)  କେରେନ୍ ଶର୍ଶ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ - ତୁରନ୍ତ ସହାୟତା ପାଇଁ ପାଣ୍ଠି ଇସ୍ରାଏଲ୍ ସାଧାରଣ ନାଗରିକଙ୍କ ଉପରେ ହାମାସ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିବା ଭୟଙ୍କର ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ |