ଅକ୍ଷମମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ପାଦ |

ଯାହା ପାଇଁ ୟେ ଚିନ୍ତାର ବିସୟ।

ବିଷୟ: ଏକ ଖୋଲା ସମସ୍ୟା |

ପ୍ରିୟ ମ୍ୟାଡାମସ୍ / ସାର୍ |

ମୁଁ ଏକ ରିଚର୍-ଏକ୍ସଟେଣ୍ଡର୍ ଗ୍ରିପର କିଣିଛି ଯାହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ମୋ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଭିନ୍ନକ୍ଷମମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା, ଯେଉଁମାନେ ସ୍ ପ୍ରବେଶ  ାଧୀନ ଭାବରେ ଚଟାଣ ସଫା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ରସ, ଧଳା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କ ଉତ୍ପାଦ ଣସି ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ଷଣିକ ବିଭ୍ରାଟ କିମ୍ବା ଅବହେଳା ହେତୁ ହଠାତ୍ illed ାଳି ଦିଆଯାଏ (ନିମ୍ନରେ a ଉତ୍ପାଦର ଚିତ୍ର):

ମୁଁ ଏକ ପୋଷାକ ଖୋଜୁଛି ଯାହା ଏହି ହାତ ବିସ୍ତାରକ ଉପରେ “ମାଉଣ୍ଟ” ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଡିଭାଇସ୍ କୁ ପଛକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ନଦେବା କିମ୍ବା ବଳ ପ୍ରୟୋଗ ନକରି ଛିଞ୍ଚାଯାଇଥିବା ତରଳ ପଦାର୍ଥକୁ ଶୋଷାଇପାରେ, ଯାହା ମୋ ଅବସ୍ଥାରେ ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ | ଅବଶ୍ୟ, ଏକ ନିୟମିତ ପୋଷାକ କାମ କରେ ନାହିଁ: ଏହା ଏତେ ଉଚ୍ଚ ବେଗରେ ତରଳ ପଦାର୍ଥ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ, ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଚଟାଣକୁ ସଫା କରିବାର କ way ଣସି ଉପାୟ ନାହିଁ, ଏହାକୁ ପୃଷ୍ଠକୁ ପଛକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ବ୍ୟତୀତ - ଏବଂ ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ | ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଅନେକ ଥର ଅପରେସନ୍ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିବାକୁ |

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଏପରି ଉତ୍ପାଦ ଖୋଜିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ନାହିଁ | ମୁଁ ସୂଚାଇ ଦେବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ମୋର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ହେତୁ (ମୁଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ନ୍ୟାସନାଲ ଇନସୁରାନ୍ସ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ର ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଭତ୍ତାରେ ବଞ୍ଚେ) ପେଟେଣ୍ଟ ଓକିଲଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ।

ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଖୋଲା ଉତ୍ପାଦକୁ ଛାତ୍ର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ବିଭିନ୍ନ ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲି ଯେଉଁଠାରେ ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍ କ୍ଷେତ୍ର ଅଧ୍ୟୟନ କରାଯାଏ |

କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ଯେ ସେଠାରେ କ ଛାତ୍ରମାନେ ଣସି ଛାତ୍ର କିମ୍ବା ଅଧ୍ୟାପକ ନାହାଁନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଏପରି ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି |

 

ତେଣୁ, ମୁଁ ଯେକ ଯେକେହି ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରେ ଯାହାର ଧାରଣା ଅଛି, ମୋ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଏହିପରି ଉତ୍ପାଦ କିପରି ବିକଶିତ ହୋଇପାରିବ |

ଶୁଭେଚ୍ଛା,

ଆକ୍ରମଣ ବେନାମିନି,

115 କୋଷ୍ଟାରିକା ଗଳି,

ପ୍ରବେଶ ଏ-ଫ୍ଲାଟ 4,

କିରିୟତ ମେନାଚେମ୍,

ଯିରୁଶାଲମ,

ଇସ୍ରାଏଲ୍ |, ଜିପ୍ କୋଡ୍: 9662592

ସ୍କ୍ରିପ୍ଟମ୍ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ | 1) ମୋର ଇ-ମେଲ୍ ଠିକଣା: 029547403@walla.co.il କିମ୍ବା: asb783a@gmail.com କିମ୍ବା: assaf197254@yahoo.co.il କିମ୍ବା: ass.benyamini@yandex.com କିମ୍ବା: assaffff@protonmail.com କିମ୍ବା: 1972assaf@mailfence.com କିମ୍ବା: benyamini@vk.com

2) ନିମ୍ନରେ ମୁଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ପଠାଇଥିବା ଇ-ମେଲ୍ ଅଛି:

କୁ:

ବିଷୟ: ସେଟିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

ପ୍ରିୟ ମ୍ୟାଡାମସ୍ / ସାର୍ |

disability55.com  ଡଟ୍ କମ୍ ବ୍ଲଗ୍ ରେ ଲେଖିଛି - ୱାର୍ଡପ୍ରେସ୍ ଡଟ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ଉପରେ ନିର୍ମିତ |

67 ଟି ଭାଷାରେ ଏହା ଏକ ବହୁଭାଷୀ ବ୍ଲଗ୍: ଉଜବେକିସ୍ତାନ, ୟୁକ୍ରେନ, ଉର୍ଦ୍ଦୁ, ଆଜେରୀ, ଇଟାଲୀ, ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ, ଆଇସଲ୍ୟାଣ୍ଡ, ଆଲବାନିଆ, ଆମହାରିକ, ଇଂରାଜୀ, ଇଷ୍ଟୋନିଆ, ଆର୍ମେନିଆ, ବୁଲଗେରିଆ, ବୋସନିଆ, ବର୍ମା, ବେଲା ବେଲାରସୀୟ ଷ, ବଙ୍ଗାଳୀ, ବାସ୍କ, ଜର୍ଜିଆ, ଜର୍ମାନ, ଡାନିଶ | |

ମୋ ବ୍ଲଗରେ ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସ ସିଷ୍ଟମ୍ ଇନଷ୍ଟଲ୍ ହୋଇଛି, ଏବଂ ମ୍ୟାଜେନେଟ୍ ଡଟ୍ ମୋନେଟାଇଜେସନ୍ ପ୍ଲଗଇନ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

 

ଯେହେତୁ ମୁଁ ଜଣେ ପ୍ରୋଗ୍ରାମର କିମ୍ବା କମ୍ପ୍ୟୁଟର ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହେଁ, ମୁଁ ଏହି ଦୁଇଟି ସିଷ୍ଟମକୁ କିପରି ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବିନ୍ୟାସ କରିବି ଜାଣେ ନାହିଁ |

 

ତେଣୁ, ମୋର ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ହେଉଛି ଟିମ୍ ଭ୍ୟୁୟର୍ କିମ୍ବା ଯେକ any ଣସି ଡିସ୍କ ଭଳି ସଫ୍ଟୱେର୍ ବ୍ୟବହାର କରି ମୋତେ ସଂଯୋଗ କରିବା - ମୋତେ ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସ ଏବଂ ମ୍ୟାଜେନେଟ୍ ଡଟ୍ ଏକ୍ସଟେନ୍ସନ୍ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସେଟ୍ ଅପ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ |

ଶୁଭେଚ୍ଛା,

ଆସଫ୍ ବେଞ୍ଜାମିନ୍ |

ସ୍କ୍ରିପ୍ଟମ୍ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ | .1। ମୋ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର: 972-58-6784040

2. ମୋ ବ୍ଲଗ୍ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍:  https://disability55.com/

 

3. magenet.net ପ୍ଲଗଇନ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍:

https://www.disability55.com/wp-admin/admin.php?page=website-article-monetization-by-magenet%2Fadmin%2Fabp-page.php

https://cp.magenet.com/

3) ନିମ୍ନରେ ମୁଁ ପଠାଇଥିବା ଇ-ମେଲ୍ ଅଛି |ହିଲାରୀ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ |:

ହିଲାରୀ କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କୁ ମୋର ଚିଠି

ଫେବୃଆରୀ 9, 2024, 7:31 PM |

ଆକ୍ରମଣ  ବେନିୟମିନୀ< 1972assaf@mailfence.com > |

କୁ: hillary.rodham.clinton@gmail.com |

କୁ: ହିଲାରୀ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ |

ବିଷୟ: ପ୍ରକାଶନ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତାବ |

ପ୍ରିୟ ମ୍ୟାଡାମ୍ |

ମୁଁ ଅକ୍ଷମତା 55 ଡଟ୍ କମ୍ ବ୍ଲଗ୍ ରେ ଲେଖିଛି - ୱାର୍ଡପ୍ରେସ୍ ଡଟ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ଉପରେ ନିର୍ମିତ |

ବ୍ଲଗ୍ ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ଏବଂ 67 ଟି ଭାଷାରେ ଏକ ବହୁଭାଷୀ ବ୍ଲଗ୍ ଅଟେ:ଉଜବେକିସ୍ତାନ, ୟୁକ୍ରେନ, ଉର୍ଦ୍ଦୁ, ଆଜେରୀ, ଆଲବାନିଆ, ଆମହାରିକ, ଇଂରାଜୀ, ଇଷ୍ଟୋନିଆ, ଆର୍ମେନିଆ, ବୁଲଗେରିଆ, ବୋସନିଆ, ବର୍ମା, ବେଲା ବେଲାରୁଷୀୟ ଷ, ବଙ୍ଗାଳୀ, ବାସ୍କ, ଜର୍ଜିଆ, ଜର୍ମାନ, ଇଟାଲୀ, ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ, ଆଇସଲ୍ୟାଣ୍ଡ, ଡାନିଶ, ଡଚ୍, ହଙ୍ଗେରୀ, ହିନ୍ଦୀ, ଭିଏତନାମ, ତାଜିକ୍, ତୁର୍କୀ, ତୁର୍କମେନ, ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, ଗ୍ରୀକ୍, ୟିଦିସ୍, ଜାପାନିଜ୍, ଲାଟଭିଆନ୍, ଲିଥୁଆନ୍, ମୋଙ୍ଗୋଲିଆ, ମାଲାୟ, ମାଲ୍ଟି, ମାକେଡୋନିଆ, ନରୱେ, ନେପାଳୀ, ସ୍ ସ୍ୱାହିଲୀାହି, ସିହ୍ନା, ଚାଇନିଜ୍, ସ୍ଲୋଭେନିଆ, ସ୍ଲୋଭାକିଆ, ସ୍ପେନ୍, ସର୍ବିଆ, ହିବ୍ରୁ, ଆରବୀ, ପାଶ୍ଟୁ, ପୋଲାଣ୍ଡ, ପର୍ତ୍ତୁଗୀଜ୍, ଫିଲିପିନୋ, ଫିନଲ୍ୟାଣ୍ଡ, ପାର୍ସୀ, ଚେକ, ଫରାସୀ, କୋରିଆନ୍, କାଜାକ୍, କାଟାଲାନ୍, କିର୍ଗିଜ୍, କ୍ରୋଏସିଆ, ରୋମାନିଆ, ରୁଷୀୟ ଷ, ସ୍ୱିଡିଶ୍ ଏବଂ ଥାଇ।

ମୁଁ ଯେକ ଯେକେହି ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ଟିଭି ଷ୍ଟେସନର ମାଲିକ, କିମ୍ବା ଏକ ଚ୍ୟାନେଲ ଯାହାକି ଏହି ଭାଷାରେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରସାରଣ କରେ ମୋତେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଏବଂ ମୋତେ ଚ୍ୟାନେଲର କୋଡ୍ ପଠାଇବାକୁ - ଚ୍ୟାନେଲକୁ ମୋ ଠାରୁ ପ୍ରସାରଣ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବାକୁ! ବ୍ଲଗ୍

ଶୁଭେଚ୍ଛା,

ଆକ୍ରମଣ ବେନାମିନି |

 

ସ୍କ୍ରିପ୍ଟମ୍ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ | ଉ: ମୋ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର: 972-58-6784040

ବି ତଳେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଅଛି, ଯାହା ମୁଁ ଫେସବୁକ୍ ଗ୍ରୁପରେ ସେୟାର କରିଛି |

"ଯୁବା ଜେନେରେସନ୍ ଏଜେଣ୍ଡା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ (HON। Ozoroh O. Joseph Joseph aka Dino)":

ରେଡକ୍ରସ ନୀରବତା ବଧିର ହୋଇଛି। ଅକ୍ଟୋବର 7 ରେ 1,200 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା, 7,700+ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ, 230 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ବନ୍ଧକ ରହିଥିଲେ ଏବଂ 200K ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଘରୁ ବିସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିଲେ। ଯଦି ଏହା ମାନବିକ ସଙ୍କଟ ନୁହେଁ - କ’ଣ? ଏହି ନୀରବତା ଲଜ୍ଜାଜନକ ଅଟେ | ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବାକୁ, ଇସ୍ରାଏଲ ଉପରେ ହାମାସର ଆକ୍ରମଣକୁ ନିନ୍ଦା କରିବାକୁ ଏବଂ ଇସ୍ରାଏଲକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ରେଡକ୍ରସକୁ ଆମର ଆହ୍! ାନରେ ଯୋଗ ଦିଅ! # ଷ୍ଟାଣ୍ଡ୍ ୱିଥ୍ ଇସ୍ରାଏଲ୍ | # ହାମାସ୍ ରେଡଫାଇନ୍ସ ଏଭିଲ୍ | #BringThemHomeNow

# ଇସ୍ରାଏଲ୍ ୱିଲ୍ ୱିଣ୍ଟେର୍

https://www.facebook.com/reel/7003302809705488

 

ସି. ନିମ୍ନରେ ମୁଁ ଇସ୍ରାଏଲର ନରାରେଟର୍ସ ୟୁନିଅନକୁ ପଠାଇଥିବା ଇ-ମେଲ୍ ବାର୍ତ୍ତା:

 

"ଇସ୍ରାଏଲର ନାରରେଟର୍ସ ୟୁନିଅନ୍" କୁ ମୋର ଚିଠି |

ଆସଫ୍ ବେନାମିନି |

         

ଦ୍: ାରା:

assaf197254@yahoo.co.il

କୁ:

ivoorg@ivo.org.il

ଡିସେମ୍ବର 19, ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି 1:30 ରେ |

କୁ: "ଇସ୍ରାଏଲର ନାରରେଟର୍ସ ଆସୋସିଏସନ୍" |

ବିଷୟ: ଇସ୍ରାଏଲ୍ ଓକିଲାତିରେ ସାହାଯ୍ୟ |

ପ୍ରିୟ ମ୍ୟାଡାମସ୍ / ସାର୍ |

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି, ଏହି ଦିନଗୁଡିକ (ମୁଁ ଡିସେମ୍ବର 14, 2023 ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ଶବ୍ଦ ଲେଖୁଛି) ଇସ୍ରାଏଲ୍ ରାଜ୍ୟ ଏବଂ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଂଗଠନ ହାମାସ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଛି।ବିଶ୍ "ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଇସ୍ରାଏଲ୍ ସ୍ଥିତିକୁ ବୁ  ବୁଝାଇବା ାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ" ସୂଚନା କମାଣ୍ଡୋ "ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେଲି |

ମୁଁ ଦର୍ଶାଇବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ “ସୂଚନା କମାଣ୍ଡୋ” ରେ ଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଭିଡିଓ ଇଂରାଜୀରେ ଅଛି |

ମୁଁ ଭାବିଲି ଯେ ଏକ ବୃହତ ବିଶ୍  ସର୍ବଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ, ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଅତିରିକ୍ତ ଭାଷାରେ ଡବ୍ କରିବା ଉପଯୋଗୀ ହେବ, ଯେପରିକି: ସ୍ପାନିସ୍, ରୁଷବାସୀ ଷ, ପର୍ତ୍ତୁଗୀଜ୍ ଏବଂ ଅଧିକ |

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମୁଁ heygen.com କିମ୍ବା rask.ai ପରି ସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଭିଡିଓଗୁଡିକର ଡବିଂ କଲି - ​​ଯେଉଁ ସାଇଟଗୁଡିକ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧି ଭିତ୍ତିକ ସିଷ୍ଟମ ବ୍ୟବହାର କରି ଡବିଂ କରାଯାଇପାରିବ | ଏହା ପରେ ମୁଁ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ପ୍ରକାଶ କଲି - ​​ଏହି ଆଶାରେ ଏହା ଇସ୍ରାଏଲ୍ ପ୍ରଚାରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଏକ ଅସୁବିଧା ଅଛି: ମୁଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ବହୁତ କମ ଆୟ (ନ୍ୟାସନାଲ ଇନସୁରାନ୍ସ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟର ଅକ୍ଷମତା ଭତ୍ତା) ରେ ବାସ କରେ ଏବଂ ମୋର ଏହି ସଫ୍ଟୱେୟାରର ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଦେୟ ଜାରି ରଖିବାର କ possibility ଣସି ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ | ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏହାର ସମାଧାନ ଅଛି କି? ଶୁଭେଚ୍ଛା, ଆସଫ୍ ବେନାମିନୀ। 1. ମୋ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର: 972-58-6784040

2. ମୋର ୱେବସାଇଟ୍:   https://disability55.com

 ଡି. ମୋର ଲିଙ୍କ୍:

୧। ଡିମେନ୍ସିଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ |

୨। publitas.com - ଅନଲାଇନରେ କାଟାଲଗ୍ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ | ପରିଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା | ଅଧିକ ବିକ୍ରି କର |

3 linktw.in - ଗଭୀର ଲିଙ୍କ୍ ସହିତ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ସରେ ସିଧାସଳଖ ସମସ୍ତ ଲିଙ୍କ୍ ଖୋଲ |

4 sendpulse.com - ତୁମର ବିକ୍ରୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କର ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କର |

5 ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କ phileo.me |

6 ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କ ସତ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ଡଟ୍

 

- https://mailfence.com ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଇମେଲ ସହିତ ପଠାଯାଇଛି |